Titulní obrázek

Za kolik si můžete koupit nové Subaru BRZ

Model Subaru BRZ nedávno obobatil český trh.Téměř o všem jsme vás již informovali. Jediné, co zbývá, je cena novinky, kterou automobilka konečně zveřejnila. Máme se obávat, nebo radovat?

O autě už víme snad vše, jde o dvoudvéřové kupé s pohonem zadních kol, s konfigurací 2+2, s plochým atmosférickým motorem s výkonem 200 koní.

Zbývá tedy doplnit finální informaci, a tou je cena. Subaru BRZ jde na náš trh ve dvou výbavách, Active a Sport. Active nabízí šestnácti palcová kola a patnácti palcové kotoučové brzdy, sedm airbagů, manuální klimatizaci, HID xenony a konvenční zadní diferenciál.

Dovoz a přihlášení vozidla: Aby bylo možné jezdit s dovezeným vozem, je nutné nové či ojeté vozidlo přihlásit do evidence. Musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na dopravním inspektorátu doložit originál zelenou kartu.

Auto ve výbavě Sport stojí na sedmnácti palcových kolech, má duální klimatizaci, tempomat, kožené detaily. Startovací tlačítko a co hlavně – samosvorný diferenciál. Obě verze jsou v nabídce se dvěma převodovkami, tedy šestistupňovým automatem a šestistupňovým manuálem.

Subaru BRZ 2.0R Active stojí s manuálním řazením 709 000 Kč a s automatem 749 000 Kč, vybavenější Sport již však přijde na 809 000 Kč s přímo řazeným mechanismem, 849 000 Kč stojí Sport s automatem. Za metalízu si zákazníci připlatí navíc 12 000 Kč.

Uvidíme, jak novinka uspokojí své nové majitele. Doufejme, že ano.