Titulní obrázek

Probíhá tradiční anketa o referentský a manažerský vůz roku

Právě nyní probíhá již tradiční anketa o referentský a manažerský vůz roku. Do soutěže se může přihlásit široká veřejnost. Letos je ve hře celkem 62 vozů. Hlasování začalo 8. června 2012, končí již 24. září 2012. Výsledky budou uveřejněny 10. října 2012. Na nic nečekejte a zapojte se do ní také. Alespoň tak pomůžete svému oblíbenému vozu.

Registr vozidel: Aby bylo možné zaregistrovat nové či ojeté vozidlo do evidence, musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na úřadu doložit originál zelenou kartu. Každé vozidlo provozované na území ČR, musí být zaregistrováno dle trvalého (u cizinců dle přechodného) bydliště.

V minulém roce Subaru převyšovalo ostatním hlavně díky modelu Outback. V hlasování porazil i zvučnější značky. Ovšem v letošním roce má v soutěži nástupce hned dva – v kategorii referentské vozy novinku XV a v kategorii manažerské vozy Forestera. Bude to tedy ještě těžší soupeř.

Internetová anketa je součástí Automotive Fleet Awards. Výsledky jsou uveřejněny v časopise Fleet. Hlasuje se ve třech kategoriích, tedy referentské, manažerské a lehké užitkové automobily. Hlasovat se dá i ve všech kategoriích, nebo i v jedné. Záleží jen na Vás. Uvidíme, s čím nás tento rok průzkum časopisu Fleet překvapí.