Titulní obrázek

Barum Czech Rally Zlín - tým Subaru

Na konci srpna se již pravidelně pořádá Barum Czech Rally Zlín. Tuto soutěž diváci milují. Přináší jim totiž neopakovatelné motoristické zážitky. Díky vysoké organizační úrovni patří mezi nejlepší evropské soutěže. V letošním roce se posádka Subaru Czech Rally Teamu určitě neztratila. Konkurence byla navíc velmi silná. Počasí podmínky k závodu trošku přihoršilo.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Vojtěch Štajf s Marcelou Ehlovou dokázali i se starším vozem dojet na sedmé příčce ve třídě 3, Miroslav Jakeš s Igorem Norkem sice v první etapě museli odstoupit pro banální závadu, po restartu ale v nabité třídě 3 vyhráli rychlostní zkoušku Maják.

Ze startovní čáry vyjíždělo 28 účastníků. Mezi nimi i tři vozy Subaru Impreza WRX STI. Největší týmová želízka v ohni startovala do první etapy v těsném sledu za sebou, proto mechanici tedy skutečně neměli jednoduchý úkol.

Závodníci se však připravili na suchou trať. Museli tedy použít pneumatiky Pirelli. Celá soutěž pro tým Subaru znamenala velký zážitek bez jakéhokoliv defektu.